Oferta

Naszym klientom oferujemy indywidualnie przygotowane pakiety ślubne w skład których wchodzi krótki teledysk oraz dłuższy film główny. Czas pracy w dniu ślubu zależy przede wszystkim od waszych potrzeb i wymagań. W dniu ślubu kiedy pogoda i warunki pozwalają staramy się zabrać młodą parę na bezpłatną mini sesje na przykład do pobliskiego parku, co pozwoli na uzupełnienie ujęć do teledysku ślubnego oraz reportażu.  Lubimy latać, dlatego do produkcji filmu używamy drona, dzięki któremu można ujrzeć niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.

Po przygotowaniu filmów oddajemy je w eleganckim boxie oraz udostępniamy online, tak aby móc z łatwością podzielić się nim z rodziną czy znajomymi.

 

Zapewne nie raz widzieliście film z wesela w którym pokazano najmniejszy szczegół bez chociażby jednego cięcia w filmie. W naszej pracy unikamy takiego typu produkcji, tak aby nie tworzyć monotonnych filmów z wesel. Zawsze opieramy się na wizji pary młodej, co z naszym doświadczeniem i sprzętem pozwala na przygotowanie kinowej produkcji, z przeplatanymi ujęciami, dźwiękami i wyróżniającym nas kreatywnym montażem złączyć w dynamiczny film.

Tworząc film usuwamy się w cień i czekamy na rozwój wydarzeń, schowani pośród gości lub za filarem pozwalamy, aby wasz dzień toczył się naturalnym rytmem. Przez co jesteśmy w stanie zarejestrować tylko naturalne i niewymuszone emocje.

Dbamy o każdy szczegół rejestrowanego obrazu.
Na komputerze montażowym wszystkie ujęcia są poddawane żmudnemu procesowi  korekcji kolorystycznej aby jeszcze bardziej podkreślić klimat filmu.

 

Poza teledyskiem ślubnym oraz filmem dokumentalnym przygotować dla was możemy:

 

  • Film Narzeczeński w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie

 

  • Wywiady z gośćmi

 

  • Dodatkowy film w formie klasycznej (60-90min)

 

Jesteśmy gotowi na Wasze wymagania, zapytania i indywidualne pomysły, aby stworzyć piękny obraz, który w przyszłości dostarczy wielu szczęśliwych powrotów do dnia Waszego ślubu.  A gdzie tym razem zaprosicie nas Wy? Będzie to zaszczyt wykonać właśnie ten niezwykły film ślubny.