Filmy ślubne Wrocław

Nasze studio od lat tworzy filmy ślubne na terenie Wrocławia i innych miast w Polsce, które powstają z pasji i miłości do tego zawodu. Realizowane przez nas reportaże są doceniane przez Pary Młode i ich gości. W naszej pracy stawiamy na autentyczność i prawdziwość emocji. Nie tworzymy więc zbyt długich i monotonnych filmów. Bierzemy pod uwagę wyłącznie to, co istotne i na tym opieramy później całą wizję artystyczną montażu. 

Film ślubny Wrocław – dowiedz się, jak pracujemy!

Filmowanie ślubów na terenie Wrocławia to nasza pasja, dlatego do każdego reportażu podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem i nową energią. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu, dlatego przez cały okres współpracy możecie liczyć na nasze wsparcie. Do tworzenia filmów ślubnych wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie zarejestrować wyraziste ujęcia i wysokiej jakości dźwięki. Filmy ślubne tworzymy w oparciu o kreatywny montaż, dynamiczne ujęcia i charakterystyczną korekcję kolorystyczną. Możecie być pewni, że w dniu Waszego ślubu staniemy się niemal niewidzialni. Z ukrycia będziemy rejestrować ważne momenty pełne prawdziwych emocji. Nasze filmy to więc nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale także źródło wielu radości, wzruszeń i emocji.

Filmy ślubne Wrocław – nasza oferta 

Nasza oferta obejmująca filmy ślubne opiera się o dwa pakiety. Każdy z nich zawiera film główny do 60 minut oraz skrót do 5 minut. Zarówno w przypadku pakietu “Like”, jak i “Love” otrzymacie od nas ujęcia z powietrza oraz sesję plenerową. W przypadku pakietu “Like” podczas uroczystości pracował będzie jeden operator, a w przypadku pakietu “Love” dwóch operatorów.

Film ślubny Wrocław – umówmy się na spotkanie!

Wybór firmy, która zajmie się rejestrowaniem najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu, to z pewnością nie lada wyzwanie. Umówmy się więc na spotkanie, podczas którego poznamy się bliżej. Opowiemy Wam o naszej pracy, o tym, jak realizujemy filmy i kim jesteśmy. Z przyjemnością poznam też Wasze oczekiwania i problemy związane z organizacją uroczystości. Być może taka wymiana myśli i pomysłów pomoże Wam jeszcze lepiej zaplanować ten wyjątkowy dzień.