Filmowanie ślubu Poznań

Jeśli szukacie kogoś, kto stworzy dla Was film ślubny w Poznaniu z uwzględnieniem Waszej wizji, świetnie trafiliście. W naszej pracy unikamy bowiem produkowania filmów, które są monotonne i pokazują każdy, nawet najdrobniejszy szczegół z dnia uroczystości. Skupiamy się na wyjątkowych momentach i to na nich opieramy później całą wizję artystyczną. Na każdym etapie montażu weźmiemy oczywiście pod uwagę Wasze sugestie, tak aby sprostać oczekiwaniom osób najważniejszych tego dnia. 

Filmy ślubne Poznań – jak pracujemy? 

Filmowaniem ślubów w Poznaniu zajmujemy się od dawna. Jest to nasza pasja, dlatego w każdą uroczystość wkładamy całe serce. Ponadto lata pracy sprawiły, że posiadamy ogromne doświadczenie, które w połączeniu z profesjonalnym sprzętem pozwala nam tworzyć dynamiczne filmy w oparciu o wysokiej jakości kadry, fantastyczny dźwięk i kreatywny montaż. W dniu ślubu stajemy się niewidzialni. Nie aranżujemy sztucznych sytuacji, które mają w jakiś sposób ubarwić później efekt finalny. Skupiamy się wyłącznie na prawdziwych, niewymuszonych emocjach, które pozwalają stworzyć piękne ujęcia. Tylko w taki sposób jesteśmy bowiem w stanie stworzyć film, który po wielu latach wciąż będzie źródłem radości i wielu wzruszeń. Dbamy o każdy szczegół rejestrowanego obrazu, a podczas montażu dokonujemy korekcji kolorystycznej, tak aby podkreślić klimat i wyjątkowość każdego filmu. Nasze reportaże stają się dzięki temu niezwykle charakterystyczne.

Filmowanie ślubu Poznań- nasza oferta 

Nasza oferta na filmy ślubne w różnych lokalizacjach, w tym w Poznaniu to dwa pakiety, które są w stanie wpisać się w oczekiwania każdej wymagającej Pary Młodej. Pakiet “Like” i “Love” to 60minutowy film i 5minutowy skrót oraz ujęcia z powietrza i sesja plenerowa. Podczas uroczystości obecny jest jeden operator w przypadku pakietu “Like” i dwóch operatorów w przypadku pakietu “Love”. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Film ślubny Poznań – spotkajmy się!

Jeśli nasza oferta na film ślubny w Poznaniu i nie tylko Was zaciekawiła, spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszej uroczystości. Takie niezobowiązujące spotkanie przy kubku aromatycznej kawy i smakowitym ciastku może zaowocować wymianą myśli i pomysłów, które później będziecie w stanie wykorzystać podczas ślubu i wesela. Skorzystajcie z naszego doświadczenia!