Filmowanie ślubu Kraków

Od lat zajmujemy się tworzeniem filmów ślubnych w całej Polsce, w tym w Krakowie, a nasze prace spotykają się z uznaniem Par Młodych i ich gości. To właśnie dlatego jesteśmy pewni, że nasze reportaże spełnią również Wasze oczekiwania. W naszej pracy skupiamy się wyłącznie na ważnych momentach, na których później opieramy całą wizję artystyczną montażu. Nie tworzymy monotonnych i długich filmów, skupiamy się wyłącznie na tym, co istotne. 

Film ślubny Kraków – poznaj nasz warsztat!

Filmowanie ślubów w Krakowie i nie tylko to nasza pasja, dlatego w każdą realizację wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Do tworzenia filmów wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt. To dzięki temu gotowy reportaż jest pełen ciekawych, wyrazistych ujęć i wysokiej jakości dźwięków. Nasze filmy wyróżnia kreatywny montaż i charakterystyczna korekcja kolorystyczna. W dniu Waszego wesela staniemy się niewidzialni. Z ukrycia będziemy obserwować ważne momenty, tak aby każde ujęcie było wypełnione prawdziwymi i niewymuszonymi emocjami. Dzięki temu możecie być pewni, że nawet za kilka lat Wasz film ślubny wywoła na Waszych twarzach uśmiech i łzy wzruszenia. 

Filmowanie ślubu Kraków – oferta naszego studia

Naszym Parom Młodym umożliwiamy wybór spośród dwóch pakietów. Każdy z nich zakłada realizację filmu głównego, którego czas trwania wynosił będzie do 60 minut oraz filmu skróconego, którego czas trwania wynosił będzie 5 minut. W każdym pakiecie otrzymacie również ujęcia z powietrza oraz sesję plenerową. W dniu uroczystości obecny będzie jeden operator w przypadku pakietu “Like” oraz dwóch operatorów w przypadku pakietu “Love”. Jeśli chcecie uzyskać więcej szczegółów, zadzwońcie, wyślijcie wiadomość lub skorzystajcie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. 

Film ślubny w Krakowie – spotkajmy się!

Wybór studia, które zajmie się produkcją Waszego filmu ślubnego to z pewnością trudna decyzja. Nasza firma działa w całej Polsce, także w Krakowie. Spotkajmy się więc na niezobowiązującym spotkaniu przy kawie i porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach. Poznajmy się. Chętnie opowiemy o tym, jak pracujemy, kim jesteśmy i co możemy dla Was zrobić.